ראשי ››מכונות תפירה ביתיות

ברנינה BERNINA 215 - 1

ברנינה BERNINA 215

מכונת תפירה BERNINA 215-ברנינה שוויצריה. 12 תוכניות ממוחשבות! המכונות הטובות בעולם! המכונות הנמכרות ביותר בישראל!
מכונות תפירה: מכונת תפירה ברנינה דגם 215 ממוחשבת. תוכניות ממוחשבות לכל הצרכים! לולאה אוטומטית! תפר מעולה על כל הבדים! אחריות לחמש שנים! ברנינה - החברה השוויצרית המובילה את עולם התפירה ומייצרת את מכונות התפירה הטובה בעולם מזה למעלה מ-100 שנים!
לפרטים נוספים נא ליפנות ל-048621983


פרטים נוספים על המוצר

האיכות המעולה של חברת ברנינה השוויצרית- המכונה היחידה עם תפר מושלם על כל סוגי הבדים! מהבדים העדינים ביותר וסטרץ' ועד לג'ינסים ולבדים העבים ביותר ! ברנינה - מאה שנות איכות ואמינות !!

מנוע אלקטרוני רב עוצמה לחדירה חלקה גם לבדים העבים ביותר !

תוכניות תפירה ממוחשבות המספקות באופן מושלם את כל צרכי התפירה המודרנית!

צג דיגיטאלי ממוחשב לצפייה נוחה של כל כיווני המכונה !

לולאות אוטומטיות !

מגוון גדול של תפרי "קווילט" ! (ראה בהמשך עוד אודות קווילט)

9 מצבי מחט לדיוק מרבי בתפירה ובתפירת קצה !
משחיל מחט אוטומטי !
למכונה תאורת LED איכותית המספקת ראות מושלמת למשטח התפירה

כל כיווני התפרים נקבעים אוטומטית ע"י המחשב ומוצגים בבירור על גבי הצג הממוחשב !

מגוון של תוכניות ופונקציות ממוחשבות המספק באופן מושלם את כל צרכי התפירה המודרנית:

תוכנית ממוחשבת לתיקון קרעים, פונקציה לתפירה קבועה לאחור, פונקציה לתפירה בחצי מהירות......

עוצר מחט אוטומטי במצב עליון או תחתון !

צג דיגיטאלי ממוחשב לצפייה נוחה של כל כיווני המכונה !

ברנינה ידועה מזה מאה שנים כמכונה הטובה בעולם!!, מורות לתפירה, תופרות, מעצבי ומעצבות אופנה, וכל בעלי מקצוע ממליצים רק ברנינה !!!

אחריות 5 שנים !!! (שנתיים לחשמל ואלקטרוניקה)

מיוצר ע"י ברנינה שוויצריה: חברת ברנינה הינה חברה שוויצרית בת למעלה ממאה שנים. איכות ואמינות הם סוד ההצלחה של חברת ברנינה. בכל מוצרי ברנינה קיים שילוב מנצח של תכנון שוויצרי, הנדסת אנוש מעולה וטכנולוגית ההי טק המתקדמת ביותר.

קווילט מעולה עם ברנינה

לכל דגמי ברנינה מגוון ענק של תפרים, תכונות, ויתרונות התורמות לכך שברנינה נחשבת למכונה הטובה בעולם לתפירת "קווילט" ולכל העבודות היצירתיות

לכל דגמי ברנינה מגוון ענק של תפרי קווילט !

Walking Foot - "רגלית הפלא" להזנת בד מעולה! (ניתן להוספה)

מנגנון הגבהת הרגלית עם הברך, 2 הידיים חופשיות להזנת הבד !

(ניתן להוספה)

שולחן קווילט ענק ! ועד תכונות רבות ומגוונות....

דגם 215 שייך לדור החדש של ברנינה - יצירת מופת, פרי השראה, פיתוח ותחכום שוויצרים. איכות, דיוק, עיצוב מרהיב, ופשטות הפעלה גאונית, אלו חלק מהתכונות שיגרמו לך להתאהב בברנינה במבט ראשון ושבעטיין ברנינה נחשבת לטובה בעולם . למכונה ממוחשבת תוכניות תפר ממוחשבות מגוונות, ויתרונות רבים על פני מכונה שאינה ממוחשבת. והרי כמה מהיתרונות המרכזיים של מכונות ברנינה הממוחשבות:

פשטות הפעלה "גאונית": כל כיווני התפר אוטומטיים: כל שיש לעשות הוא לבחור בתפר הרצוי ולתפור! המחשב בוחר עבורך את כל הכיוונים. אין עוד צורך לכוון ללא סוף את המכונה! כה קל, כה נוח. פשטות וגאונות זו ברנינה!!

עמידות לאורך שנים: וכמו לכל מכונות ברנינה בעבר, גם למכונות ברנינה הממוחשבות מבנה מתכתי מסיבי המבטיח עשרות שנות תפירה איכותיות

צג דיגיטלי ממוחשב: ממוקם בנוחיות בגובה העיניים ומספק מידע מושלם על כל התוכניות וכיווני התפר.אין אפילו צורך להביט בחוברת ההדרכה!

מגוון תוכניות ממוחשבות: לברנינה ממוחשבות מגוון אפשרויות שאינן קיימות במכונות "רגילות" כגון: לולאה ממוחשבת, תוכנית תיקון קרעים ממוחשבת, תפר ביטחון ממוחשב, תפר מכליב, עוצר מחט במצב עליון או תחתון, ועוד. לכל הדגמים החדשים מגוון תוכניות ממוחשבות נרחב המספק באופן מושלם את כל צרכי התפירה המודרנית.

לולאה אוטומטית*: הלולאה מבוצעת בלחיצת כפתור קלילה. 2 הצדדים תמיד שווים ומקבילים! ברנינה = איכות וגאוניות!

עוצר מחט אוטומטי: עם סיום התפר המחט עוצרת אוטומטית במצבה העליון מחוץ לבד, אין צורך לסובב ביד את הגלגל! 2 הידיים חופשיות תמיד להובלת הבד. נוחיות מרבית בביצוע עבודות רקמה, טלאים, וסיבוב הבד. בלחיצת כפתור ניתן לקבוע שהמחט תעצור עם סיום התפר בתוך הבד, תכונה זו מעולה לעבודות יצירתיות לסיבוב הבד!

תוכנית ממוחשבת לתיקוני קרעים: תיקוני קרעים וחורים מבוצעים אוטומטית בלחיצת כפתור קלה! המחשב "זוכר" את גודל הקרע וממלאו בדיוק! ברנינה זו קידמה!

תוכנית לתפירה בחצי מהירות: יצירתיות, דיוק, ושליטה מרבית בעבודה !

תוכנית ממוחשבת לנעילת התפר: רק לברנינה תוכנית ממוחשבת לנעילת התפר בתחילתו ובסיומו! המכונה עושה הכל אוטומטית, אין צורך בתפר הלוך-חזור! כה פשוט!

חותך חוט תחתון: השחל ותפור! החוט התחתון יוצא אוטומטית בתחילת התפירה, אין צורך להוציאו ידנית! כה נוח! החוט התחתון מצויד בחותך חוט ותמיד באורך המתאים!

מנוע נפרד למילוי סליל: אין צורך לנתק ידנית את המכונה בשעת מילוי הסליל! מניחים בפשטות סליל במתקן המילוי, והמכונה מנותקת! עוד תכונה ייחודית לברנינה!

עיצוב עתידני יפיפה: עיצוב "הי-טק" יפיפה.משטח התפירה ומגן המחט עשויים מכרום עמיד המונע סנוור ותורם לעיצוב היפיפה.

משחיל מחט אוטומטי!: רק לברנינה פתרון מושלם להשחלה! לחיצה והמחט מושחלת!